Lokalita

Príjemná lokalita

BRICK PARK Vrakuňa sa nachádza v tichej, pokojnej lokalite v blízkosti lesoparku Vrakuňa a Malého Dunaja, kde si prídu na svoje športovci, ako aj ľudia obľubujúci prechádzky na čerstvom vzduchu. Neďaleko je základná škola, kostolík a malé potraviny. BRICK PARK Vrakuňa ponúka mestské, ale kľudné prostredie s komunitným priestorom, ktorý môžete využívať spolu so svojimi novými susedmi.

Vynikajúca občianska vybavenosť a dostupnosť

BRICK PARK Vrakuňa je umiestnený v lokalite s vynikajúcou občianskou vybavenosťou, ktorá je veľmi dobre dostupná automobilovou dopravou ako aj verejnou dopravou či už do centra Bratislavy alebo na hlavné dopravné ťahy vedúce na všetky smery mimo Bratislavy.

Ako tráviť voľný čas v mestskej časti
Vrakuňa a v jej okolí?

Mestská časť Vrakuňa ponúka množstvo aktivít pre každého. Ak hľadáte miesto, kde stráviť voľný čas, v okolí Vášho nového bývanie BRICK PARK Vrakuňa, tu je niekoľko tipov: Rieka Dunaj je jedným z najznámejších symbolov Bratislavy a poskytuje mnoho rekreačných aktivít. Ak máte radi vodné športy, môžete sa zapojiť do kajakovania alebo rybolovu. Ak preferujete niečo pokojnejšie, môžete sa vydať na prechádzku popri ramene Dunaja a obdivovať rôzne zákutia tejto rieky. Športujte Malý Dunaj a s ním spojená hrádza umožňuje veľké možnosti pre vášnivých ako aj rekreačných cyklistov. Na bicykli tak môžete navštíviť napríklad Gešajovský maják, alebo Rozhľadňu Hniezdo. Na hrádzi môžete taktiež prekonávať svoje vzdialenostné rekordy v behaní, alebo len stráviť príjemný deň dlhou prechádzkou. Hodujte na vrakunských hodoch Každoročne s nástupom jesene, prichádzajú do mestskej časti Vrakuňa jej tradičné hody. Dobré jedlo, kolotoče a vystúpenia rôznych interpretov Vám pomôžu ešte viac spoznať túto mestskú časť a zabaviť sa s Vašou rodinou či priateľmi.

Navštívte Lesopark Vrakuňa Ak sa chcete dostať z každodenného stresu a ruchu mesta, oddýchnuť si po celodennom pracovnom zhone a stráviť nejaký čas v prírode, Lesopark Vrakuňa je ideálnym miestom pre Vás. Lesopark Vrakuňa ponúka rôzne zóny na prechádzky a aktivity s Vašou rodinou, alebo domácim miláčikom. V Lesoparku Vrakuňa sú ihriská, vonkajšie fitness zariadenia a miesta na piknik. Je to skvelé miesto aj na beh a cyklistiku. Preskúmajte rieku Dunaj Rieka Dunaj je jedným z najznámejších symbolov Bratislavy a poskytuje mnoho rekreačných aktivít. Ak máte radi vodné športy, môžete sa zapojiť do kajakovania alebo rybolovu. Ak preferujete niečo pokojnejšie, môžete sa vydať na prechádzku popri ramene Dunaja a obdivovať rôzne zákutia tejto rieky.