Doprava v okolí BRICK PARK Vrakuňa

2. júla 2024

Ako s dopravou v našom projekte?

 

Veľmi dôležitým aspektom pri výbere Vášho nového bývania je neodmysliteľne dopravná dostupnosť. BRICK PARK Vrakuňa disponuje vlastnými parkovacím státím ku každému bytu, takže na večerné hľadanie parkovacieho miesta a s tým spojený stres môžete zabudnúť. Parkovacie státia budú v uzavretom areáli a navyše vybavené predprípravou na elektro nabíjacie stanice. Rovnako sa v blízkosti projektu BRICK PARK Vrakuňa nachádza aj niekoľko MHD zastávok, vrátane novovybudovaného TIOP vlakového terminálu. Vďaka Terminálu Integrovanej osobnej dopravy sa budete vedieť pohodlne dostať do centra Bratislavy nielen linkami MHD, ale aj vlakovou linkou na Hlavnú Stanicu, ktorej doba jazdy s jednou zástavkou v bratislavskom Novom meste trvá len necelých 20 minút. Linky MHD navyše idú aj do ostatných mestských častí Bratislavy.

Čoraz väčším trendom v oblasti dopravy sa stáva aj preprava bicyklom. Nakoľko sa projekt BRICK PARK Vrakuňa nachádza v tesnej blízkosti Malého Dunaja, tak aj preprava bicyklom do práce alebo za voľnočasovými aktivitami nie je problém. Vďaka cyklotrase popri Malom Dunaji sa viete pohodlne a bezpečne dostať na bicykli do centra mesta a v prípade výletov tak môžete pokračovať do Devína, alebo do Rakúska. Druhým smerom sa viete dostať do Rače a okolia.

Kam všade sa môžete dostať na bicykli viete zistiť na webstránke cyklokoalície: https://mapa.cyklokoalicia.sk/bratislava/public/