BRICK PARK – projekt s históriou

3. júla 2024

BRICK PARK – domov, kam sa každý deň radi vrátite

 

Projekt BRICK PARK Vrakuňa na Poľnohospodárskej ulici je pokračovaním unikátneho projektu BRICK PARK Trnávka na Vrútockej ulici. Oba projekty v týchto mestských častiach sú situované v zastabilizovaných územiach obklopených zväčša rodinnými domami s kompletnou občianskou vybavenosťou, čo vytvára veľmi pohodovú atmosféru komorného bývania v meste.

Našim cieľom je preniesť tento úspešný projekt aj do iných mestských častí a poskytnúť tak klientom pocit luxusu v podobe súkromia, pohodlia a tichého prostredia.

Prvý z týchto projektov s názvom BRICK PARK Trnávka bol kolaudovaný  v roku 2020. Je tvorený dvoma radmi trojposchodových rodinných domov, v ktorom sa nachádza 32 2 až 4-izbových bytov. Jeho úspešnosť potvrdzuje rýchly predaj všetkých bytov ešte pred zahájením výstavby a počas prvých mesiacov jej realizácie ako aj spokojnosť všetkých vlastníkov do dnešného dňa. Klientom sa tak splnili predstavy o nadčasovom, esteticky zladenom, praktickom  a útulnom bývaní v uzatvorenom súkromnom prostredí plnom zelene, ktorý ponúka súkromie ako aj ľahkú dostupnosť do  centra Bratislavy ako aj jednoduchým napojením na hlavné dopravné ťahy.

Všetky tieto pozitíva pre klientov sme preniesli  na rovnakej vysokej úrovni aj do súčasného projektu BRICK PARK Vrakuňa, ktorého výstavba už bola zahájená a ktorý svojou kvalitou bývania vytvorí domov pre svojich nových obyvateľov v mestskej časti Vrakuňa.